ban2

Ужгородські собаки з залізничної колії знайшли новий дім завдяки волонтерам

Історія з двома собаками, що потрапили в біду на залізниці в Ужгородському районі, закінчилася щасливо
Про це повідомив очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

"Люсі (дівчинка, яку травмував поїзд) і Панда (брат Люсі, який дві доби не відходив від неї) знайшли своїх господарів – мешканців с.Тийглаш недалеко від Ужгорода. Вірніше, господарі знайшли собак завдяки волонтерам, що займаються захистом тварин", - написав Москаль.

Він уточнив, що за дві доби по колії, на якій лежали поранені собаки, проїхали понад 40 поїздів.

"Весь цей час Панда (на фото він у машині) грів своїм теплом Люсі й охороняв її. Ветеринари діагностували в собак забої, струс мозку й набряки, на щастя, обійшлося без важких травм", - повідомив Москаль.

Москаль відзначив колектив громадської організації "Допоможи другу", яка врятувала собак, почесною нагородою – "Золотим закарпатським ведмедиком".

"За те, що ці люди постійно допомагають тваринам, які залишилися без догляду, і за цю передноворічну історію зі щасливим фіналом", - зауважив Москаль.

За його словами, вірність, відданість і взаємовиручка, які показали дві собаки з Ужгородського району, мають стати прикладом для людей.

Зазначимо, що у селі Тийглаш на Закарпатті пес дві доби грів свою поранену подругу, яка після зіткнення з потягом залишилась на залізничній колії.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"