ban2

МЗС України: у Лівії звільнили двох українських лікарів, яких викрали у ще у вересні

КИЇВ. 7 листопада. УНН. Глава МЗС України Павло Клімкін повідомив, що звільнено в Лівії двох українських лікарів, яких викрали ще у вересні, передає УНН.

"Великими зусиллями звільнили в Лівії двох українських лікарів, яких викрали ще у вересні. Вони вже у безпечному місті", - написав П.Клімкін.

Нагадаємо, посольство України в Державі Лівія отримало інформацію про викрадення на території Лівії невідомими особами українського подружжя, один з якого працює лікарем в місті Бенгазі.

Інцидент трапився 18 вересня 2014 року, коли група українських медиків двома автомобілями рухалася з Бенгазі до передмістя. Станом на сьогодні зв’язок із подружжям встановити не вдається, їх місцезнаходження невідоме.

Посольство України в Державі Лівія невідкладно повідомило про зникнення громадян України місцеве МЗС, МОЗ, поліцію та адміністрацію лікарні.

На адресу Посольства Лівії в Україні надіслано ноту з висловленням глибокого занепокоєння української сторони з приводу ситуації, що склалася, та вимогою вжити вичерпних заходів для з’ясування місця знаходження громадян України та їх звільнення.

На даний час лівійською стороною здійснюються відповідні оперативно-розшукові заходи.

Справа перебуває на особливому контролі МЗС та Посольства України в Лівії.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"