ban2

ЄС презентує у Києві свої навчальні програми

КИЇВ. 11 листопада. УНН. 13-15 листопада Європейська Комісія представить свій спеціальний стенд “Навчання в Європі” під час виставки “Освіта за кордоном” у Києві. Про це УННповідомили у прес-службі Представництва ЄС в Україні.

У такому форматі можливості європейської вищої освіти для українців презентують вже вчетверте. Виставка проходитиме в Національному центрі ділового та культурного співробітництва “Український дім”. Цьогорічний захід представить нові програми ЄС з академічного співробітництва і наукових досліджень: Erasmus+ та програма мобільності Марії Склодовської-Кюрі.

ЄС став одним з найпопулярніших місць для іноземних студентів, щорічно приймаючи 48% із 4,5 млн студентів, які навчаються за межами своїх країн. На сьогодні Євросоюз профінансував стипендії для понад 1800 українсь ких студентів і вчених, — в рамках спільних магістерських та докторських програм Erasmus Mundus, або через короткострокові програми мобільності для партнерських університетів. Українські інституції також беруть участь у 94 проектах Темпус в тому числі , у 33, відібраних для фінансування у 2013 році, всі проекти спрямовані на підтримку зміцнення потенціалу та модернізацію вищих навчальних закладів та систем.

Із 2014 року ЄС зібрав всі існуючі міжнародні програми вищої освіти під одним дахом програми Erasmus+. Вона пропонує більше можливостей для співпраці між ЄС та країнами Східного партнерства. Перший конкурс Erasmus+, оголошений у жовтні 2014 року, покриває 3 напрямки програмивідкриті для участі установ з України — подвійні дипломи, кредитна мобільність та зміцнення потенціалу, — для реалізації проектів у новому навчальному році.

Erasmus+ також продовжує гранти для студентів з країн Східного партнерства для участі у спільних магістерських пр ограмах або в короткотермінових програмах мобільності у вузах-партнерах з ЄС. Докторські стипендії фінансуватиме нова програма Марі Склодовська-Кюрі, яка є частиною нової програми Horizon 2020 з наукових досліджень та інновацій. Erasmus+ підтримуватиме модернізацію вищих навчальних закладів, а також розвиток освітніх систем і персоналу в країнах-партнерах.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"