Кияни зможуть прослідкувати, як школи витрачають бюджетні кошти
- Опубліковано в Життя
- 0 коментарів
У столиці створять електронну карту навчальних закладів, де буде розміщена інформація про матеріальну базу та розміри фінансування.
Як повідомляє сайт КМДА, електронна карта буде розміщена в інтернеті, а інформація буде доступна для всіх.
"Окрім того, аби забезпечити прозорість зарахування дітей до дитсадків, Департамент освіти і науки, молоді та спорту працює надпрацює над модернізацією системи електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів. Також у закладах освіти розпочали впроваджувати систему єдину систему електронного документообігу", - йдеться в повідомленні.
У Департаменті наголосили, що провели інвентаризацію будівель комунальних навчальних закладів та аналіз їх потужностей (проектної та реальної), щоб забезпечити ефективне використання майна в інтересах громади.
Також розроблено електронні паспорти навчальних закладів для розміщення на електронній освітній карті столиці.
Наразі триває оновлення сайтів дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, відзначили в Департаменті.
- Джерело інформації: http://www.pravda.com.ua
Схожі матеріали
- Вражаюча допомога: як і чим волонтери підтримали українську армію у 2016-му
- У Дніпрі поліцейські повернули дідусю 80 тис грн, загублені ним у магазині
- «Нас не спитавши, федеральний центр приймає рішення відібрати гроші»: В Татарстані виступили проти бюджетної політики Москви
- Вкладникам збанкрутілих банків спростили отримання грошей
- Покарання рублем. Бойовики на Донбасі зустрінуть свята без грошей через пияцтво та саботаж

