ban2

У Києві презентували фільм про "кіборгів" та Яроша

Постановник Леонід Кантер презентував свій новий фільм "Добровольці Божої Чоти", в якому йдеться про бійців ДУК, що захищали Донецький аеропорт. Режисер знімав кіно у Донецькому аеропорту під обстрілами.

Прем'єра відбулася з аншлагом - зала кінотеатру, розрахована на понад 400 місць, була переповнена, частина глядачів стояла. Були присутні також герої фільму: комбат Чорний (позивний), командири загонів Гатило і Богема, командир десантників 95-ї бригади Зухвалий. На прес-конференції перед показом усі добровольці висловили невдоволення переговорами влади з бойовиками.

У документальній стрічці режисери Леонід Кантер та Іван Ясній показали бійців ДУК під час їхньої служби в аеропорту, їхню мотивацію та історії їхнього життя. У фільмі також дає свій погляд на події на східному фронті Дмитро Ярош, лідер "Правого сектору", якого в січні під час операції в аеропорту було поранено.

Зйомки тривали кілька місяців, протягом яких знімальна група приїжджала в с. Піски та Донецький аеропорт і вела зйомку бойових операцій ДУК.

Кіно можна буде подивитися в "Кінопанорамі" 2 і 5-11 лютого. Творці фільму зазначили, що ведуть переговори про прокат у Дніпропетровську, Харкові, Львові та інших містах.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"