ban2

Студенти в Ужгороді взялися до ліпки 20 тис вареників для бійців АТО (ФОТО)

В Ужгородському вищому професійному училищі торгівлі та технологій харчування у рамках тематичної акції розпочалося виготовлення вареників, які відтак відправлять для військовослужбовців, що нині тримають оборону на передовій.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, нещодавно закарпатські студенти оголосили про ініціативу "Вареники для солдата". В рамках акції ентузіасти мають намір наліпити 2 тис порцій - всього 20 тис вареників - для бійців 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади, які перебувають у зоні АТО.

Ліпитимуть вареники впродовж кількох днів. Так, на 6 березня запланована відправка 2 реанімобілів для 93-ї бригади штурмової роти "Карпатська Січ" у Піски та відремонтованого автомобілю "швидкої" для медичної роти 128 ОГПБР. Разом із автомобільною технікою заплановано передати й виготовлені студентами вареники для вояків.

Це вже не перша подібна акція студентів Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування. Так, минулого року до світлого свята Великодня студенти-кондитери пекли для воїнів АТО паски. Процес виготовлення великодніх пасок супроводжували молитвою, відтак, вироби освятили й на передову для оборонців.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"