ban2

Волонтери пропонують нардепам пожертвувати 10% майна армії

Українські волонтери звернулися до народних депутатів і політиків, які задекларували значні статки, з проханням пожертвувати 10% майна на потреби армії

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Ініціатори акції, волонтери фонду "Повернися живим" пояснили, що в програмах усіх парламентських фракцій міститься пункт про патріотизм і збереження територіальної цілісності, і волонтери хочуть дати можливість нардепам виконати ці пункти.

Засновник фонду Віталій Дейнега написав листа керівнику депутатської групи "Відродження" Віталію Хомутиннику, "годинники якого коштують, як 60 тепловізорів".

"На сайті вашої партії зазначено, що вона виступає за мирне врегулювання конфлікту на Донбасі. А, як відомо з давніх часів, запорукою цього може бути тільки сильна армія. Ми допомагаємо українській армії від самого початку АТО і просимо вас долучитися", - йдеться в листі.

Волонтер зазначає, що, згідно з е-декларацією, Хомутиник володіє квартирами загальною площею 806 кв. м, земельними ділянками площею 8 га, 493 млн грн, дохід його становить 175 млн грн на рік.

"За давньою українською традицією прийнято жертвувати 10% своїх доходів на добрі справи. Ми пропонуємо вам приєднатися до справи підтримки українського війська та подолання наслідків російської агресії на сході України. Якщо з якихось причин ви не готові надати фінансову допомогу, то можете пожертвувати свій годинник FP Journe Tourbillon Souverain, який разом зможемо продати на відкритому аукціоні. Його оцінна вартість становить $170 тис., що є еквівалентом 60 тепловізорів, 14 реанімобілів з повним обладнанням або 5 квартир у Києві для сімей загиблих в АТО", - зазначає волонтер.

Ініціатори акції надіслали схожі листи з проханням про допомогу армії десяти політикам і депутатам, зокрема, Ігорю Кононенку, Богдану Дубневичу, Ігорю Котвицькому, Олегу Ляшку, Нестору Шуфричу, Олесю Довгому, Сергію Таруті, а також меру Харкова Геннадію Кернесу.

Волонтери також обіцяли оприлюднити відповіді політиків і суми пожертвуваних коштів.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"