ban2

Незалежні профспілки гірників пропонують забезпечити вугіллям українських бійців

КИЇВ. 12 листопада. УНН. Незалежні профспілки гірників пропонують забезпечити вугіллям українських вояків. Про це УНН повідомили у прес-службі Конфедерації вільних профспілок України.

З цією ініціативою голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець та голова Незалежної профспілки гірників Донбасу Микола Волинко звернулися до першого заступника міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Зюкова і генерального директора ДТЕК Максима Тимченка. Також вони надіслали звернення до міністрів внутрішніх справ України Арсена Авакова та оборони України Степана Полторака.

“У зв’язку з настанням осінньо-зимового періоду просимо виділити вугілля, яке видобувається на українських шахтах, для зігрівання людей на блокпостах та у місцях дислокації учасників АТО”, — зазначено у зверненнях до Юрія Зюкова та Максима Тимченка.

Незалежні профспілки просять надавати його згідно з подальшими персональними зверненнями керівників військових підрозділів або профспілкових організацій за місцем розташування вугільних шахт.

НПГУ та НПГД у листах до Арсена Авакова та Степана Полторака зазначають, що шахтарі готові надавати вугілля, й просять з цього приводу контактувати з керівництвом державних вугільних підприємств, розташованих у зоні проведення АТО.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"