ban2

Оболонський район столиці продовжує надавати допомогу бійцям АТО

КИЇВ. 12 листопада. УНН. Підрозділи Оболонської райдержадміністрації активно надають допомогу українським військовим, що перебувають в зоні АТО та членам їхніх родин. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Так, з коштів первинної профспілкової організації Оболонської райдержадміністрації було виділено 17 тисяч гривень та додатково зібрано працівниками райдержадміністрації 21 тисячу гривень. На ці кошти придбали бронежилети для військовослужбовців з Оболоні, що перебувають в зоні АТО. Крім того, профспілковим комітетом Оболонської райдержадміністрації організовано збір теплих речей.

Як повідомили в РДА, структурними підрозділами райдержадміністрації на рахунок Міністерства оборони України було перераховано одноденний заробіток для потреб Збройних Сил України.

Також працівники районного управління праці та соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зібрали 9 тисяч гривень для бійців АТО, які отримали поранення та знаходяться на лікуванні у військовому шпиталі. Кошти були передані родинам бійців. Районному військкомату передали речі, білизну та засоби особистої гігієни для відправлення в зону АТО.

За ініціативи промислових підприємств району закуплено та передано генератори та радіостанції для бійців 12-го батальйону територіальної оборони “Київ”. За сприяння торговельних підприємств Оболоні для військових формувань в зоні АТО щотижнево направляється питна вода та продукти харчування.
Керівництво райдержадміністрації систематично проводить зустрічі з представниками волонтерських організацій, які надають допомогу військовослужбовцям. Також при Оболонській райдержадміністрації створено Міжвідомчу координаційну комісію, що надає допомогу сім’ям, члени яких є учасниками антитерористичної операції, та сім’ям, переміщеним з тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Наразі відбулось 2 засідання комісії, де розглядались питання надання психологічної та юридичної допомоги, збору коштів на лікування поранених тощо.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"