ban2

Французька організація передала засоби для стоматологічних кабінетів у зоні АТО

Центральна стоматологічна поліклініка Міноборони отримала тисячу літрів дезінфікуючих засобів для мобільних стоматологічних кабінетів у військових госпіталях зони АТО. Про це передає Еспресо.ТВ з посиланням на благодійну організацію "Міжнародна асоціація підтримки України".

Деззасоби французького виробника "Аnios" передала в Україну "Асоціація "Медична і благодійна допомога Франція—Україна".

За ініціативою лікарів-стоматологів, в Україні минулого року стартував проект "Санація", мета якого надання безкоштовної стоматологічної допомоги воїнам АТО. За рік діяльності десятки тисяч військових отримали фахову стоматологічну допомогу.

"Цей проект є надзвичайно важливий, тільки з початку року понад чотири тисячі військових у зоні АТО вже отримали стоматологічні послуги", - пояснив головний стоматолог МО Михайло Лищишин.

Зазначають, що допомога буде розподілена у чотири військових медичних госпіталях Сватова, Краматорська, Красноармійська та Маріуполя.

"Цей проект у фонді підтримуватимуть і надалі, зокрема деззасобами для стоматологічних послуг, адже націлені на тривалу і плідну співпрацю, бо розуміють усю необхідність такого проекту для медичної стаматологічної допомоги нашим військовим", - підкреслює Тарас Дурбак, операційний директор БО "Міжнародна асоціація підтримки України".

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"