ban2

Змінити до невпізнаваності: бійцям передали старенький ЗІЛ, переобладнаний у пральню

Автомобіль має визначні характеристики, що робить його зручним у використанні на фронті. Мобільний прально-банний комплекс передали військовослужбовцям на схід від волонтерської сотні Українського Католицького університету.

Зазначається, що переобладнаний автомобіль ЗІЛ оснастили резервуарами з водою, встановили пральні машинки, котел та кабіни для душу. Загалом проект обійшовся у майже 100 тисяч гривень.

Комплекс передали одній із військових бригад Західного регіону. Бійці кажуть, що автомобіль не лише зручний у використанні, а й може бути оперативно передислокований у разі обстрілу.

"Це дійсно добре виконана робота. Автомобіль дуже маневрений, може заїхати у будь-яку точку", – каже військовослужбовець ЗСУ Михайло.

У свою чергу, координатор волонтерської сотні Українського Католицького Університету Петро Терлецький прокоментував: "Комплекс дуже простий у використанні. Він цілком автономний, оскільки має потужний генератор. Ми сподіваємося, що (комплекс – 5.ua) буде добре служити і буде добрим внеском, щоб дотриматися елементарних норм гігієни і піднести моральний дух наших хлопців".

Media

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"